Author: j***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love the blush on me 😍
Color: Sunset Cruise | Size: one-size | 3 photo(s)
Price: 42kr
Original Price: 49kr
one-size
We're calling it—the sweetest things come in threes. Case in point: our beautiful blush trio, starring three stunning colors that glow solo or team up for multi-dimensional color like no other. No streaks or harsh transitions, just blendable, buildable pigments that deliver the ultimate pick-me-up for your cheeks.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Private Cabana |
| Texture | Pressed Powder |
| Type | Blush Palette |
| Finish | Matte |
| Height | 1.5 cm |
| Length | 13.5 cm |
| Net Weight | 18 g |
| Width | 7.5 cm |
| SKU | sb2107293677572377 |
Overall Rating: 4.95/5
Author: j***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love the blush on me 😍
Color: Sunset Cruise | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: B***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect blush shades on black skin
Color: Sunset Cruise | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Omg i love this blush cuzzzz wow love love love it pls like im broke😔
Color: Private Cabana | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: n***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfection
Color: Enamored | Size: one-size | 1 photo(s)